Jump to content

Βοήθεια σε έρευνα μεταπτυχιακού προγράμματος ΜΒΑ


Recommended Posts

Αγαπητοί/ές συνάδελφοι, φίλοι/ες ,

Ανοίγω το παρόν θέμα, κατόπιν άδειας από Moderator για να σας ζητήσω τη βοήθειά σας στην ολοκλήρωση της διπλωματικής μου εργασίας στο πλαίσιο του προγράμματος MBA. Η εργασία μου εστιάζει στο θέμα της έλλειψης εργατικού δυναμικού στον κατασκευαστικό κλάδο στην Ελλάδα και έχει τίτλο "Addressing the Labour Shortage in Greek Construction Organizations. Securing a Sustainable future and bridging Generation Z in the industry"  και η συμμετοχή σας αποτελεί σημαντικό κομμάτι για την ολοκλήρωση της έρευνας.  

Για την υλοποίηση της έχει συνταχθεί ένα ερωτηματολόγιο που θα σας πάρει περίπου 15 λεπτά για να το συμπληρώσετε. Το ερωτηματολόγιο είναι πλήρως ανώνυμο και οι απαντήσεις σας θα χρησιμοποιηθούν μόνο για στατιστικούς σκοπούς στο πλαίσιο της διπλωματικής εργασίας.

Για να συμμετάσχετε στην έρευνα, πατήστε στον παρακάτω σύνδεσμο:

https://docs.google.com/forms/d/1QozwqPhfhjcwiNyFhIa7elivDteUR-WGvgExn1UyOMQ/edit?usp=drive_web

 

Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για την εργασία μου, μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μου στο  konstantinossideris@gmail.com

 

Παρακαλώ αν είναι δυνατόν μέχρι την 08/04/2024

 

Σας ευχαριστώ θερμά για τη βοήθειά σας!

Με εκτίμηση,

Κωνσταντίνος Σιδέρης

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

καλά αποτελέσματα Κώστα....

Μόλις το συμπλήρωσα το δικό μου (ευτυχώς με την αυτόματη μετάφραση στα Ελληνικά δεν είχα κανένα πρόβλημα)

 

Θα ήταν ενδιαφέρον όταν θα τα έχεις τα τελικά αποτελέσματα, να κάνεις και εδώ ενημέρωση τι βγήκε στατιστικά .....

 

Υ.Γ.

Το θέμα έχει και αυτόματο κουμπί για κοινοποίηση σε φάτσαμπουκ τούτερ κλπ.....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Είσοδος

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος Τώρα
×
×
  • Δημιουργία Νέου...